Zarejestruj się poprzez

Tel: +48 661 906 906

Email: kontakt@centrum-horyzont.pl

Online


Wiktoria Kubuj

Strona główna » Specjaliści » Wiktoria Kubuj

Psycholog
Psychoterapeuta

Zdjęcie - Psychoterapeuta Wiktoria Kubuj

Z wykształcenia jestem psychologiem, interwentem kryzysowym. Jestem również psychoterapeutką. Odbywam certyfikowany i całościowy czteroletni kurs psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii – w nurcie integratywnym.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim, na kierunku: Psychologia ze specjalnością kliniczną. Studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS: Kryzys i Interwencje kryzysowe, uzyskując certyfikat z International Critical Incident Stress Foundation.
Swoje doświadczenie nabyłam podczas pandemii COVID-19. Pracowałam z pacjentami szpitalnymi dotkniętymi ciężkim stanem zdrowotnym, odizolowanymi, zmagającymi się z samotnością bez możliwości kontaktu z bliskimi, w ciężkich kryzysach i psychicznych traumach.

W kontakcie z pacjentem najważniejsze jest dla mnie nawiązanie relacji terapeutycznej, zapewnienie przyjaznej atmosfery i bezpiecznego miejsca. Wsłuchuję się uważnie w potrzeby, identyfikuję problem i pomagam w poszukiwaniu rozwiązań. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, z dużą dozą empatii, zrozumienia i zaangażowania. Stawiam na poznanie zasobów pacjenta, pracę nad nimi i doskonalenie, jako podwalin dla satysfakcjonującego finiszu naszych spotkań i osiągnięcia szerszych horyzontów.
Działam zgodnie z zasadami etycznymi psychologa.

Prywatnie jestem osobą otwartą na relacje z ludźmi, empatyczną o dużej intuicji klinicznej.