Zarejestruj się poprzez

Tel: +48 661 906 906

Email: kontakt@centrum-horyzont.pl

Online


Rodzaje pomocy psychologicznej

Strona główna » Rodzaje pomocy psychologicznej
Grafika - Konsultacja Psychologiczna

Konsultacja psychologiczna

Jest to krótkoterminowe spotkanie lub seria spotkań z psychologiem, które ma na celu rozeznanie twoich trudności oraz omówienie możliwych przyczyn.

Podczas konsultacji psycholog udzieli Ci wsparcia emocjonalnego oraz pomoże dobrać odpowiednie strategie rozwiązania problemu lub zasugerować dalsze kroki, takie jak terapia indywidualna.

Psychoterapia Indywidualna

Psychoterapia indywidualna to proces terapeutyczny, w którym pacjent spotyka się regularnie z wykwalifikowanym psychoterapeutą w celu rozwiązania trudności życiowych.

Podczas sesji psychoterapii indywidualnej, pacjent ma możliwość otwartego wyrażania swoich myśli, uczuć w bezpiecznej i poufnej atmosferze. Psychoterapia indywidualna może być stosowana w leczeniu różnych problemów, takich jak depresja, zaburzenia osobowości, zaburzenia nastroju, trudności w relacjach międzyludzkich.

Grafika - Psychoterapia Indywidualna
Grafika - Interwencja Kryzysowa

Interwencja Kryzysowa

To miejsce, w którym możesz znaleźć natychmiastowe wsparcie i zrozumienie, gdy tracisz grunt pod nogami. To chwila, kiedy profesjonalista jest tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Nie jesteś sam/sama. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy w trudnym momencie, interwencja kryzysowa jest tu, aby Cię wesprzeć. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i zacznij od odwiedzenia naszych specjalistów.

Konsultacje Dzieci i Młodzieży

Spotkania z psychologiem specjalizującym się w pracy z dziećmi i młodzieżą oferują wsparcie, które pomaga młodym ludziom zrozumieć i przejść przez trudne chwile. Regularne konsultacje dostarczą twojemu dziecku strategii radzenia sobie z emocjami co przyczyni się do poprawy nastroju.

Psycholog wesprze twoje dziecko w rozumieniu relacji z rówieśnikami i nauczy je, jak budować zdrowe oraz pozytywne więzi.

Grafika - Konsultacje dzieci i młodzieży
Grafika - Psychodietetyk

Psychodietetyk

Konsultacja psychodietetyczna to kompleksowe wsparcie, które pomoże Ci zrozumieć Twoje nawyki i emocje związane z jedzeniem. Nasza specjalistka, łączący wiedzę z zakresu psychologii i dietetyki aby wesprzeć zarówno twoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne.

Nasza konsultacja psychodietetyczna oferuje specjalistyczne wsparcie w leczeniu zaburzeń odżywiania, takich jak anoreksja, bulimia i wybiórczość pokarmowa oraz utrzymywanie zdrowej wagi.

Konsultacje rodzicielskie

Konsultacja rodzicielska to pierwszy krok w zrozumieniu, dlaczego Twoje dziecko zachowuje się w określony sposób i jakie emocje nim kierują. Podczas rozmowy z psychologiem dowiesz się, jak reagować na wyzwania, jak budować pozytywne nawyki i jak wspierać dziecko w radzeniu sobie z emocjami.

Dostarczymy Ci konkretnych narzędzi oraz wskazówek, które pomogą Ci skutecznie radzić sobie z wyzwaniami rodzicielskimi.

Grafika - Konsultacje rodzicielskie