Zarejestruj się poprzez

Tel: +48 661 906 906

Email: kontakt@centrum-horyzont.pl

Online


Piotr Ruciak

Strona główna » Specjaliści » Piotr Ruciak

Psycholog
Psychoterapeuta

Zdjęcie - Psychoterapeuta Piotr Ruciak

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentem 5-letnich studiów psychologicznych o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktualnie kontynuuję swoje całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w renomowanym Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Moja praca opiera się na trzech fundamentalnych wartościach: poczuciu bezpieczeństwa, zrozumieniu i zaufaniu.

Jako profesjonalista, z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym między innymi poprzez wolontariat oraz pracę w ośrodkach pomocy psychologicznej, stale rozwijam swoje umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz regularnie korzystając z superwizji. Dążę do świadczenia jak najlepszej pomocy moim pacjentom, wykorzystując zdobytą wiedzę i umiejętności w obszarze psychologii.

W relacji z pacjentem przykładam szczególną wagę do jego indywidualności i wyjątkowości. W mojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodu psychologa i psychoterapeuty, dbając o profesjonalizm i najwyższe standardy.

Oferuję konsultacje które oparte są na zaufaniu, empatii i pełnym wsparciu, a moim celem jest zapewnienie bezpiecznej przestrzeni, w której można skoncentrować się na rozwoju i odnalezieniu równowagi psychicznej.

Psychologia i kontakt z ludźmi stanowią fundament mojej pasji i siły napędowej. Dążę do ciągłego poszerzania swojej wiedzy, aby zapewnić najwyższą jakość pomocy pacjentom. Jeżeli szukasz wsparcia, miejsca, gdzie będziesz mógł/a odkryć swoje wewnętrzne zasoby i przezwyciężyć trudności, jestem tutaj, aby Ci pomóc.